fbpx

Zachwyć swoich partnerów biznesowych eleganckim poczęstunkiem

Kin Sushi w akcji, czyli najważniejsze wydarzenia w październiku
2 grudnia, 2019
Firmowe imprezy okolicznościowe – dlaczego są takie ważne?
17 stycznia, 2020

Spotkania biznesowe mogą być stresujące dla każdego z uczestników. Niekiedy, ze względu na ważne tematy, spotkanie często trwa na tyle długo, że uczestnicy mogą poczuć się znużeni. Wtedy niezbędna jest chwili wytchnienia. W takich sytuacjach idealnie sprawdzi się catering biznesowy – sushi catering.

Catering na spotkanie biznesowe

To oryginalna, dopasowana pod okoliczności biznesowe forma sushi cateringu, który zachwyci zarówno Twoich gości, jak i pracowników. Wyobraź sobie takie spotkanie, na którym można poczuć japoński klimat, zamówić przygotowane specjalnie dla Ciebie sushi i posmakować ulubionych smaków! Nasi sushi masterzy przygotują ten japoński przysmak na miejscu, serwując go na specjalnych bambusowych łódeczkach. Co więcej, zadbają o klimatyczną oprawę poczęstunku.

Zredukuj stres do minimum!

Japońska kultura kojarzy się z harmonią i spokojem, a codzienne czynności Japończyków są traktowane z wielkim ceremoniałem. Czy wiesz, że w Japonii ważnym rytuałem jest Ceremonia Parzenia Herbaty? Przebiega ona w skupieniu i spokoju, które mają wymiar niemal sakralny. Właśnie dlatego jesteśmy pewni, że klimat i kultura Dalekiego Wschodu na biznesowym spotkaniu przełoży się na jego pomyślny przebieg. Dekoracje i smak prawdziwego sushi przeniesie Twoich kontrahentów i pracowników do oazy spokoju.

Jesteśmy elastyczni, dlatego też stworzyliśmy różne zestawy, aby każdy przedsiębiorca mógł znaleźć idealną ofertę dla swojej firmy. Do ważnych i długich spotkań biznesowych proponujemy pakiet premium, który zawiera aż 12 kawałków sushi na osobę. Możesz być pewny, że dzięki pożywnej przekąsce członkowie spotkania będą mieli więcej energii na dalsze posiedzenie.

Jedzenie na imprezę

Urodziny pracownika? Jubileusz firmy? A może wigilia firmowa? Niezależnie od sytuacji, Kin Sushi idealnie nadaje się jako jedzenie na impreze. Oryginalny pomysł cateringu biznesowego może stać się kolejnym dobrym materiałem na promocję. Poczęstunek dla klientów, podany w atrakcyjnej oprawie, zdecydowanie przyciągnie wielu zainteresowanych. Firmy cateringowe dostępne na rynku w większości oferują jedzenie już gotowe. Czy można zrobić to inaczej?

Oczywiście! Już odpowiadamy – nasze sushi jest tworzone na żywo, na oczach gości, ze składników dobranych indywidualnie. Oferta jest tak skonstruowana, by już na początku móc określić ilość kawałków przypadających na jedną osobę. Kin Sushi jako catering na spotkanie biznesowe, staje się niezastąpione. Dajemy możliwość stworzenia niepowtarzalnego klimatu Kraju Kwitnącej Wiśni w Twoim biurze czy sali konferencyjnej! Przekonaj się, jak wielką moc niosą te japońskie przysmaki.

Sprawdź naszą ofertę (link tutaj) dla biznesu na naszej stronie internetowej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Zadzwoń i zapytaj o ofertę!