fbpx

Firmowe imprezy okolicznościowe – dlaczego są takie ważne?

Zachwyć swoich partnerów biznesowych eleganckim poczęstunkiem
16 grudnia, 2019

Zostajesz zaproszony/a na imprezę firmową lub spotkanie biznesowe. Zapowiada się zwyczajnie. Przychodzisz i jesteś przyjemnie zaskoczony/a! Takie spotkanie zapamiętasz na długo.
Coraz częściej można natrafić na niekonwencjonalne pomysły organizacji wydarzeń firmowych. Co zrobić, aby nie pozostać w tyle? Podpowiadamy poniżej!

Dlaczego warto zorganizować imprezę firmową?

Dobrze zorganizowane wydarzenie generuje wiele pozytywnych emocji, które są jak najbardziej pożądane przez pracodawców. Przede wszystkim pozwala ono na integrację między pracownikami. To podstawa w prawidłowym funkcjonowaniu przedsiębiorstwa. Taka impreza potrafi zminimalizować stres związany z codzienną pracą, a nawet poprawić motywację do wspólnego sprawnego działania. Co więcej, buduje także wizerunek firmy wśród pracowników, którzy dzięki zaproszeniu na wydarzenie poczują się docenieni.

Prawidłowa organizacja kluczem do sukcesu

Trzeba pamiętać, że mimo wszystko, takie przyjęcie firmowe powinno spełniać pewne standardy. Jeżeli ma się pojawić jedzenie, warto zorientować się, czy wśród pracowników nie ma wegetarian, wegan, jaroszy oraz osób z uczuleniem pokarmowym. Jeżeli podczas spotkania ma pojawić się alkohol, należy uważać, by nie było go w nadmiarze. Pomimo luźnej atmosfery, nie należy przekraczać pewnych norm.

Czego unikać?
– Zbyt dużej ilości alkoholu
– Rozmów na tematy prywatne
– Plotkowania na temat pracowników czy przełożonych
– Opowiadania ordynarnych i dyskryminujących dowcipów

Aby odpowiednio przygotować przyjęcie firmowe, należy zadbać o miejsce, w którym ma się odbyć, zapewnić każdemu miejsce siedzące, odpowiedni posiłek oraz dostęp do napojów. Wydawać by się mogło, że to wszystko, co należy zrobić. Nie mniej jednak dodatkowe atrakcje są także mile widziane, a nawet coraz bardziej pożądane.

Agencje eventowe

Przy organizacji imprezy firmowej, wiele osób korzysta z usług agencji eventowych. To profesjonalne firmy, które zajmują się organizowaniem właśnie takich wydarzeń, dopasowując je pod indywidualne potrzeby danego wydarzenia. Dużą popularnością cieszą się zabawy terenowe, gdzie wymagana jest praca zespołowa, a także wieczory tematyczne. Na polskim rynku takich agencji jest bardzo dużo, a każda z nich posiada swoje wyjątkowe usługi. Jeśli potrzebujesz pomocy w organizacji wydarzenia firmowego ta opcja będzie dla Ciebie idealna.

Własne pomysły na wydarzenia firmowe? – Oryginalność przede wszystkim!

Twórcze pomysły zawsze są strzałem w dziesiątkę. Można czerpać inspirację dosłownie zewsząd! Twoi pracownicy lubią degustować wina? Zabierz ich do winnicy! A może uwielbiają sushi? Zamów sushi catering! Tak niewiele wystarczy, aby urozmaicić kolejny jubileusz, czy pożegnanie pracownika.

Kin Sushi na imprezach okolicznościowych

Czerpiemy ogromną satysfakcję z tego, iż nasze pokazy live-sushi stają się niebanalną atrakcją nie tylko na wesela, ale także na imprezach firmowych czy spotkaniach biznesowych. Tworzymy niepowtarzalną, japońską atmosferze w każdych warunkach dzięki pokazom live-sushi; nasi sushi masterzy przygotowują na oczach gości wyjątkowy oraz indywidualny posiłek, dopasowany pod wymagania poszczególnych gości. Przygotujemy smaczną rolkę zarówno dla wegetarianina, weganina, jak i osób z celiakią.

Wystarczy, że podasz nam datę Twojego wydarzenia i wybierzesz jeden z czterech pakietów:
– srebrny – 6 kawałków sushi na osobę,
– złoty – 10 kawałków,
– platynowy – 12 kawałków,
– pakiet VIP – oferta no limit.

Chcesz zaskoczyć swoich pracowników? Wybierz ekskluzywny catering sushi!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Zadzwoń i zapytaj o ofertę!