fbpx

Kin Sushi w akcji, czyli najważniejsze wydarzenia w październiku

Recepta na udane wesele? Sushi catering!
10 października, 2019
Zachwyć swoich partnerów biznesowych eleganckim poczęstunkiem
16 grudnia, 2019

 

Coraz częściej ludzie zaczynają korzystać z usług cateringowych. W większości przypadków są to firmy, które przywożą gotowe posiłki i na tym kończą się ich usługi. Kin Sushi łamie schematy i rusza naprzeciw potrzebom klientów!

Patera na weselnym stole z sushi i to wszystko…?

W październiku mieliśmy okazję uczestniczyć w Targach Ślubnych w Krakowie.
Byliśmy pozytywnie zaskoczeni dużym zainteresowaniem, jakie cieszyło się nasze stoisko. Większość osób, które do nas podchodziło, było przekonane, że po prostu dowozimy sushi „Ot, smaczny poczęstunek sushi, zapakowany w pudełko”.
W takich przypadkach tłumaczyliśmy, że Kin Sushi, to coś więcej niż zwykły catering. To poczęstunek, który zdobywa serca naszych gości pokazem live-sushi. Jakież było ich zdziwienie, kiedy mówiliśmy, że tworzymy sushi na miejscu wydarzenia! Dodatkowym atutem także okazała się oprawa cateringu w postaci dodatków w japońskim klimacie.
Spotkania na Targach były bardzo motywujące i pouczające, ponieważ dowiedzieliśmy się więcej o tym, jak postrzegają nas nasi potencjalni klienci.
A degustacja sushi? To było zdecydowanie motywujące! Bardzo smakowało i znikało, jak świeże bułeczki!

Ciągle podkreślamy naszą unikatową cechę, jaką jest life-sushi. To niekonwencjonalne rozwiązanie wyróżnia nasze usługi na tle innych firm z branży. Co więcej, potwierdziło się nasze założenie, że sushi tworzone na miejscu wydarzenia, w towarzystwie japońskiej aranżacji, jest atrakcją nie tylko na weselach, lecz także na wydarzeniach specjalnych czy biznesowych. Co potwierdził przypadek salonu samochodowego, o czym piszemy poniżej.

Nowe wyzwanie, czyli dni otwarte salonu samochodowego!

Spotkania biznesowe, na których byliśmy skupieni, szybko przerodziły się w coś więcej. To już nie tylko meeting z kontrahentem, ale także wydarzenia firmowe, eventy czy dni otwarte. Dostaliśmy zlecenie przygotowania pokazu live-sushi w jednym z salonów samochodowych – Toyota Dobrygowski. Z chęcią przyjęliśmy to zlecenie i zabraliśmy się do przygotowań. Salon odwiedziło w te dni dużo gości i chętnie podchodzili do naszego stołu, by przyjrzeć się pracy sushi mastera oraz spróbować sushi. Nie zdążyliśmy nawet zrobić zdjęć całości przygotowanego posiłku, gdyż sushi znikało tak szybko!

Po udanym dniu, kiedy emocje już opadły, otrzymaliśmy wspaniałe referencje od członków zarządu salonu (zdjęcie poniżej). To dużo dla nas znaczy, ponieważ nasz pomysł i przygotowania zostały docenione i zyskały uznanie. Dziękujemy za tę motywację! Uważnie słuchamy opinii naszych klientów i udoskonalamy naszą pracę, przez co możecie być pewni, że ważne wydarzenia z pewnością zapadną w pamięć Waszym gościom!

Kolejne targi ślubne przed nami!

Jeśli nie mieliście okazji uczestniczyć w targach w październiku, nic straconego! 7-8 grudnia przy ulicy Stanisława Klimeckiego w Krakowie, odbędzie się 35. edycja Małopolskich Targów Ślubnych w Krakowie. To wyjątkowa okazja dla młodych par, aby lepiej zorganizować swoje wesele. Nie zabraknie także i nas! Dla zainteresowanych, czeka specjalny upominek! Będziemy rozdawać vouchery z 20% rabatem na nasze sushi! Więcej informacji uzyskacie na naszym stoisku już niebawem!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Zadzwoń i zapytaj o ofertę!