fbpx

Recepta na udane wesele? Sushi catering!

Kin Sushi w akcji, czyli najważniejsze wydarzenia w październiku
2 grudnia, 2019

Coraz częściej śluby w naszym kraju odbiegają od tradycji lub do tradycyjnych elementów dołączają zupełnie nowe. Ludzie młodzi często dodają coś od siebie, zaskakują oryginalnością. Aby ta uroczystość była zapamiętana do końca życia, młode pary decydują się na elementy związane z ich pasjami, zainteresowaniami, czy też takie, które wspólnie dzielą. Dla przykładu, miłośnicy motocykli aranżują tak zwaną odprawę przez innych kierowców jednośladów. Odbywa się to na zasadzie eskorty pary młodej w miejsce, gdzie odbędzie się wesele. Dużą popularnością cieszą się rzeczy niebanalne, pomysłowe i z charakterem. Możliwości jest naprawdę wiele, a jedyne co ogranicza nowożeńców, to budżet i wyobraźnia.

Catering na wesele w postaci sushi?

Naszą ofertę cateringową na wesela stworzyliśmy z myślą o ludziach, którzy chcą poczuć japoński klimat na swoim przyjęciu weselnym. Jako wiodąca marka, cieszymy się rosnącą popularnością i zaufaniem. To dzięki profesjonalizmowi i dbałości o szczegóły sprawiamy, że ten ważny dzień staje się niezapomnianą chwilą, nie tylko dla młodego małżeństwa, ale także dla gości.

Pomysł na sushi na uroczystości weselnej z pewnością jest nieszablonowy. Pierwszym skojarzeniem z ową potrawą jest na pewno ekskluzywność i oryginalność. Dzięki doświadczonemu personelowi, każdy z członków uroczystości może poczuć się wyjątkowo.

Kultura japońska, a catering weselny

Zaskoczyć może japońska kultura, która bez wątpienia skrywa w sobie wiele ceremonialnych zachowań, jak choćby samo podanie jedzenia. W Kraju Kwitnącej Wiśni obowiązuje wiele zasad, na które trzeba zwracać uwagę podczas posiłku. Jak choćby jedzenie pałeczkami. Nabijanie jedzenia na pałeczki jest niegrzeczne, tak samo jak odkładanie ich poziomo na obrzeżu miski. Za to picie zupy prosto z miseczki jest jak najbardziej dopuszczalne. W Japonii bowiem do zup raczej nie podaje się łyżek. Wyjątek stanowi porcelanowa łyżka, która nie służy do samego jedzenia, a podtrzymywania makaronu, bądź innych składników w popularnej zupie Ramen. Jeśli jedzenie pałeczkami jest dla kogoś zbyt trudne, japoński savoir-vivre dopuszcza jedzenie sushi palcami. Mamy świadomość, że tylko prawidłowe odwzorowanie tejże kultury może zaspokoić oczekiwania klientów, dlatego też japońska etykieta jest nam dobrze znana i praktykowana na przyjęciach weselnych. Wierzymy, że dbanie o całokształt, jak choćby o naczynia, w których jest podawana nasza specjalność, dekoracje czy forma podania, jest gwarancją udanego przyjęcia.

Jak zadbamy o Twoich gości?

Naszym atutem jest przede wszystkim świeżość składników oraz niepowtarzalny pokaz umiejętności sushi masterów, którzy japoński przysmak przygotowują na miejscu, korzystając z narzędzi pochodzących prosto z Dalekiego Wschodu. Co więcej, każda rolka tego przysmaku jest tworzona ze składników wymienionych przez gości indywidualnie. Nasza oferta jest elastyczna, dzięki czemu pasuje zarówno do kameralnej uroczystości, jak i na uroczystość na ponad 100 osób. Nie ograniczają nas żadne warunki. Czy to w plenerze czy w domu weselnym, jesteśmy w stanie obsłużyć gości bez żadnych przeszkód.

Kin sushi – catering weselny na każdą kieszeń!

Koszt cateringu na wesele jest stosunkowo niedrogi. Satysfakcja i zaufanie naszych klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każdy mógł znaleźć odpowiednią ofertę, dostosowaną do potrzeb i oczekiwań. Wybierz się razem z nami w niezapomnianą podróż do Kraju Kwitnącej Wiśni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Zadzwoń i zapytaj o ofertę!